Brita Fill&Go Vital 0,6 l

Garantovaný nákup z Penepex

Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 935 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €100 % • 862 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,99 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €94 % • 11 718 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,9 €100 % • 3 499 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 10 913 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,99 €98 % • 42 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,5 €95 % • 4 436 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €95 % • 192 recenziíĎalšie informácie

filtračná fľaša

• praktičnosť

Produkt splnil moje očakávania

• , zakúpené v Brita filtre

Presne ako názov vraví Fill and Go. Naplň a ideš. Som veľmi spokojná. Najprv som myslela že je to sklo ale som rada že nie je lebo by už bola rozbitá. Páru krát mi spadla ale je v poriadku a nikde netečie ani nie je puknutá. Kvalita a efektivita za výbornú cenu. Určite odporúčam.

Objem
0.6 l
Materiál
plast
Typ
filtračná fľaša

filtračná fľaša • eliminuje chlór a ďalšie nežiadúce látky vo vode • zachováva minerály • bez BPA • praktické uzatváranie • objem 0,6 l • hmotnosť 0,19 kg • rozmery 7,2 × 24,5 × 7,8 cm

2zákazníci neodporúčajú produkt

• praktičnosť

Produkt splnil moje očakávania

• , zakúpené v Brita filtre

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz

Omlouvám se, kupovala jsem jako dárek neteři a předám pravděpodobně až v červenci. Studuje v zahraničí. Nemohu napsat jiné hodnocení, než že se mi líbí povrchová úprava.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • pevná plastová lahev s brita filtrem na kvalitnější vodu
      • lehká plastová lahev
      • jednoduchá manipulace
      • filtr na 500l je OK
      • cena, je to jen plastový, asi asijský, výrobek
    • , prevzaté z Heureka.cz

Zatím pořád jsem ráda, že jsem podlehla a láhev koupila hned jak jsem ji spatřila v reklamě. Dobře se čistí, pohodlně se z ní pije a je nádherná na kouknutí.

• žiadna
    • , prevzaté z Heureka.cz

lahev je velká, skladná a umožňuje doplnění klekoliv na cestách čerstvou pitnou vodou

• Kvalitní zpracování
      • Snadno se používá

Díky této filtrační lahvi si mohu pitnou vodu vytvořit takřka kdekoliv. Má hezký design. Dobře se používá.